Předvánoční prodejní výstava

14. 12. 2017

od 9 - 17 hod.

poprvé v nových prostorách stacionáře

WIGILIA DLA OSÓB SAMOTNYCH

24. 12. 2017

 od 16.00 hod.

v nových prostorách Charity

Tříkrálová sbírka

... klepe na dveře.

Přidejte se k nám...

Pečovatelka

Organizace: Charita Jablunkov
Místo výkonu: Jablunkov a okolní obce
Typ vztahu: Dohoda o provedení práce
Nástup: ihned
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Mgr. Lucie Szotkowská

CHARITA JABLUNKOV se sídlem Bukovecká 479, Jablunkov 739 91, vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

PEČOVATEL/KA v Charitní pečovatelské službě

Nástup možný ihned.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

Jedná se o terénní práci, především péči o seniory v jejich domácím prostředí v Jablunkově a okolních obcích. Práce zahrnuje např. hygienickou péči, výměnu inkontinenčních pomůcek, výpomoc při úklidu domácnosti, podávání stravy, zajištění nákupů pro klienty, doprovod k lékaři a další úkony. Zázemí pečovatelek je v Domě s pečovatelskou službou v Jablunkově (Alej míru 118), mezi klienty se pečovatelky pohybují pěšky, na kole, autobusem nebo vlakem.

POŽADUJEME:

  • Minimální vzdělání: ukončené základní vzdělání + absolvovaný kvalifikační kurz na pracovníka v sociálních službách
  • Řidičské oprávnění sk. B - aktivní řidič/ka
  • Základní znalost práce na PC (Word, Excel)
  • Morální bezúhonnost
  • Komunikační dovednosti, schopnost samostatné i kolektivní práce
  • Spolehlivost, důvěryhodnost, odpovědnost
  • Fyzickou zdatnost
  • Sociální cítění, empatii, trpělivost a poctivost
  • Respektování křesťanského pohledu na svět a na člověka
  • Ochotu a schopnost se dále vzdělávat

NABÍZÍME:

  • Dohodu o provedení práce (300 hod. ročně)
  • Flexibilní formu zaměstnání
  • Možnost zkušební směny
  • Příjemné pracovní prostředí a práci v malé organizaci
  • Možnost odborného růstu, vzdělávání
  • Možnost seberealizace a smysluplné práce
  • Práci v organizaci s křesťanskou spiritualitou
  • Duchovní podporu a pravidelné supervize

Životopis můžete doručit osobně, e-mailem nebo poštou na adresu sídla Charity Jablunkov, nejpozději do pátku 29. 9. 2017. Na základě doručeného životopisu budou vybraní uchazeči pozváni k osobnímu pohovoru. Těšíme se na setkání s Vámi.

            Mgr. Lucie Szotkowská, 733 755 843, reditel@jablunkov.caritas.cz

Podpořte nás
Pomoc Ukrajině