Týden sociálních služeb

3. 10. - 9. 10. 2022

 

Pomoc lidem na Ukrajině

Oslavy 20. výročí Charity Jablunkov

Oslavy 20. výročí Charity Jablunkov

Charita Jablunkov slaví své 20. narozeniny. 

Je to neuvěřitelné, ale již 20 let poskytujeme sociální a návazné služby občanům Jablunkova a okolí. Jsme opravdu vděční Vám všem, kterí nás celá ta léta podporujete. Největší vděk však máme vůči Bohu, který již 20 let žehná keždému našemu dílu.

Děkujeme! Chceme s Vámi slavit toto výročí, proto příjměte naše pozvání ke společným oslavám.

Místo: Jablunkov
Termín: 3. 10. 2021, 14:00 — 3. 10. 2021, 20:00
Kategorie: Benefiční akce, Duchovní, Koncert, Akce pro dobrovolníky, Akce pro veřejnost

PROGRAM:

  • 14:00 Slavnostní zahájení děkovnou mši svatou s nedělní platností ve farním kostele v Jablunkově. Mše sv. bude sloužena prezidentem Diecézní charity ostravsko-opavské P. Jan Larisch, Th.D.

Po mši svaté se přesuneme do sálu radnice Města Jablunkov: https://mapy.cz/s/juzotapuje Budova je bariérová, ale bude zajištěna pomoc pro vozíčkáře, aby se dostali nahoru po schodech. Parkování možné přímo za radnicí, nebo na náměstí. Vzdálenost radnice od kostela je cca 300 metrů.

  • 15:30 Oslava výročí na Radnici. Slavnostní přípitek, přivítání, prezentace služeb, káva a zákusek. Během programu možnost účasti v benefici DVACKA pro Charitu.
  • 16:15 Malý princ se vrátil na Zemi. Krátká divadelní inscenace klientů Denního stacionáře sv. Josefa

Po představení přesun do zahrady Centra pomoci sv. Rafaela: https://mapy.cz/s/cogobohago Parkování před Tescem a za Tescem, nebo u mateřské školy. Možnost ponechat auto u radnice a jít pěšky k centru. Vzdálenost cca 700 metrů. 

  •  17:15 Zahradní slavnost v Centru pomoci sv. Rafaela. Rauty, pohoštění, čepované pivo a kofola, prohlídka prostor centra.
  • 18:00 Benefiční koncert skupiny BLAF. http://www.blaf.cz/ 

V případě nepříznivého počasí se program ze zahrady přesune taktéž na radnici. Informace o aktuální situaci uveřejníme na webu, a facebooku. Změna programu vyhrazena. 

TĚŠÍME SE NA VÁS. BUDEME VDĚČNÍ, KDYŽ S NÁMI OSLAVÍTE TOTO JUBILEUM. 

Klienti a pracovníci Charity Jablunkov.

POZVÁNKA_20. výročí CHJ_veřejnost_web

 

 

Související články

Dnes je to přesně 20 let! (1. říjen 2021)
Tříkrálová sbírka 2021
Podpořte nás
 

Podpořte nás, když nakupujete!

 

Přidali jsme se do projektu GIVT.cz. Pokud nakupujete na internetu – od svetru, přes parfém, televizor, dovolenou a nebo si objednáváte jídlo domů – můžete nám pomoci.