Veřejná sbírka

Pomáhat může každý, i ty.

Pravidelné Kroužky 2015/2016

Pravidelné Kroužky 2015/2016

Nabídka pravidelných kroužků Centra volnočasových aktivit pro děti v Mostech u Jablunkova se konkretizuje. Kroužky začínají v týdnu od 28. 9. 2015. Do té doby je třeba se přihlásit!
Dotazy zodpovíme na tel. čísle: 733755843

Na informační schůzce 15. 9. 2015 jsme se domluvili na termínech konání většiny kroužků. Stále můžete ovlivnit termín konání Fotokroužku.

Úterý

Kutilský kroužek "A je to"
14:00-15:30

Řezání, vrtání, hoblování, lepení, dřevořezba. Máme nový skvělý pracovní stůl, nářadí i náměty. Možnost výroby větších výrobků! Poličky, krabičky, ptačí budky a krmítka, vařečky, auta, domky, hračky, modely, pro starší a zájemce o učební obory od dřeva mechanismy a komplet ruční truhlařina... a spousta dalšího, co nás napadne.
Od 1. do 9. třídy
Vedoucí: Bc. Petr Pavlíček

Středa ? nebo pondělí (termín není zatím přesně stanoven, své požadavky volejte na 733755843)

Fotokroužek
15:15-16:15 ? (čas není zatím přesně stanoven, své požadavky volejte na 733755843)
Výběr zajímavých záběrů a témat, práce se světlem, funkce foťáků, fotovýlety, výstavy, experimenty... Pod odborným dohledem Jana Kufy Kičeřoka. Výstavy našich fotek na Obecním úřadě a ve školní jídelně, účast v soutěžích...
V loňském roce jsme získali 3. místo a další ocenění v celostátní soutěži.
Od 2. do 9. třídy. Zveme i rodiče!
Vedoucí: Marian Lýsek, Bc. Petr Pavlíček

Čtvrtek

Taneční The Move-C
16:00-17:10

Taneční kroužek pro všechny, kteří mají rádi pohyb, především tanec a hudbu. V kroužku se naučíte různé taneční prvky a choreografie moderního tance, budeme vystupovat na akcích pro veřejnost!
V loňském roce jsme vystoupili na Radovánkách a Festyně našich škol.
Od 3. do 5. třídy, starší - v případě velkého zájmu po schválení vedoucími.
Vedoucí: Karolína Sikorová a Eliška Kufová

Pátek

Goroliczek
15:00-16:00
Lidový kroužek, kde se budeme učit místní lidové přísničky. Dozvíme se více o lidových tradicích a zvycích. Hudebníci se mohou zapojit i jako doprovod. Můžete se těšit na vystoupení při různých příležitostech!
Od 5 let do 9. třídy
Vedoucí: Monika Lysková

Informace pro zájemce

Na kroužky vždy s sebou: přezuvky (je možno si je ponechat v šatně), do kutilského kroužku oblečení vhodné pro práci, které se může zaprášit a umazat např. od lepidla, do tanečních volné tričko, tepláky, tenisky se světlou podrážkou, pití. Fotokroužek při rozumném počasí chodí většinou fotit do přírody, je třeba se dostatečně teple obléci a mít vhodnou obuv.

Všechny kroužky pro Vaše děti jsou vedeny dobrovolníky bez nároku na odměnu!

Pokud Vám nevyhovuje čas začátku nebo konce kroužku, zkuste si s vedoucím domluvit změnu. Pokud nebude vadit ostatním, kteří své požadavky řešili na Informační schůzce, přizpůsobíme se...

Přihlásit se můžete elektronicky na našich stránkách. Ceny: 250,- Kč za pololetí, možnost slevy na 200,- Kč pro rodiny pobírající přídavky na děti a rodiny s více dětmi, matky samoživitelky, popř. rodiny v nouzi.
Při platbě za celý rok vychází jena návštěva kroužku asi na 13,50 Kč, při slevě na 11 Kč!

Petr Pavlíček

Tříkrálová sbírka 2019
Podpořte nás
 

KLUB PŘÁTEL CHARITY JABLUNKOV

 
 

Podpořte nás, když nakupujete!

 

Přidali jsme se do projektu GIVT.cz. Pokud nakupujete na internetu – od svetru, přes parfém, televizor, dovolenou a nebo si objednáváte jídlo domů – můžete nám pomoci.