Veřejná sbírka

Pomáhat může každý, i ty.

Charitní pečovatelská služba se rozrůstá...

Charitní pečovatelská služba ze dne na den nabývá zkušeností díky novým klientům a podpoře jednotlivých obcí. V roce 2018 již nabízíme službu ve všech obcích patřících pod spádovou oblast Charity Jablunkov. 

Děkujeme všem, kteří nás v tomto podporujete a vidíte důležitost této služby. 

V roce 2018 se rozrostl také náš tým. aktuálně službu poskytuje 8 pracovnic, které se každý den vydávají do různých domácností pomáhat potřebným. 

Průběžně jsme zjišťovali, že abychom mohli kvalitně a dlouhodobě poskytovat tuto službu jsou nutné jisté investice. 

V roce 2018 jsme díky Vaší podpoře nakoupili 2x elektrokola a potřebné vybavení, která pečovatelkám usnadní a zrychlí cestu mezi klienty. Dále v rámci příprav na zimu jsme pořídili automobil Dacia Duster pro naši službu. Jelikož na kolech se nedá cestovat celý rok, protože máme klienty z různých obcí a pečovatelky musí během dne navštívit klienty např. ze 4 různých obcí, nedá se to vše zvládnout s pomoci autobusové dopravy. Naštěstí se nám podařilo získat prostředky z různých dotací a grantů.  

Další velmi důležitou součástí poskytování péče jsou vhodné pomůcky. Pomůcky, které slouží nejen klientovi, ale také šetří fyzické zdraví pečovatelek. V roce 2018 jsme nakoupili jedná se o různé polohovací pomůcky, posuvné podložky, koupací vany atd. DĚKUJEME! 

Děkujeme všem, kdo se na tomto zkvalitňování služby v roce 2018 podíleli: 
Moravskoslezský kraj (300.000Kč), Město Jablunkov (480.000Kč), obec Hrádek (5.000Kč), obec Návsí (30.000Kč), obec Milíkov (5.000Kč), obec Horní Lomná (10.000Kč) a obec Mosty u Jablunkova (15.000Kč), dárci Tříkrálové sbírky 2018, firemní dárci, fyzické osoby, klienti služby, Nadace ČEZ (80.000Kč).
Tříkrálová sbírka 2019
Podpořte nás
 

KLUB PŘÁTEL CHARITY JABLUNKOV

 
 

Podpořte nás, když nakupujete!

 

Přidali jsme se do projektu GIVT.cz. Pokud nakupujete na internetu – od svetru, přes parfém, televizor, dovolenou a nebo si objednáváte jídlo domů – můžete nám pomoci.