Další postele pro Vás, díky podpoře Vítkovice Steel!

Další postele pro Vás, díky podpoře Vítkovice Steel!

Děkujeme!

Je to neuvěřitelné, ale díky Nadaci Vítkovice Steel, která nás podpořila částkou 185.935Kč můžeme nakoupit nové polohovací postele a pomůcky pro pečovatelky. Děkujeme! To vše pro to, abychom Vám mohli nabídnou zase o něco kvalitnější služby!

Díky úspěšně získanému grantu Nadace Vítkovice Steel jsme mohli dokoupit dalších 11 polohovacích postelí, které nyní nabízíme k zapůjčení všem, kdo pečují o své blízké doma. Máme z toho obrovskou radost. K polohovacím postelím jsme díky grantu samozřejmě nakoupili také antidekubitní matrace pro různé stupně ohrožení proleženinama. 

To vše si u nás nyní můžete zapůjčit. Věříme, že máte radost spolu s námi. Neváhejte se na nás obrátit, potřebujete-li jakoukoli pomoc nebo radu. Jsme tu pro Vás. Těšíme se a jsme vděční, že díky různým nadacím a grantům můžeme takto reagovat na Vaše aktuální potřeby.

nadacni-fond-logo-2017_fin

 

S radostí za pracovníky Charity Jablunkov

Mgr. Lucie Szotkowská, ředitelka Charity Jablunkov.

kontakt: 733 755 843, info@jablunkov.charita.cz, www.jablunkov.charita.cz

Tříkrálová sbírka 2021
Podpořte nás
 

Podpořte nás, když nakupujete!

 

Přidali jsme se do projektu GIVT.cz. Pokud nakupujete na internetu – od svetru, přes parfém, televizor, dovolenou a nebo si objednáváte jídlo domů – můžete nám pomoci.