Naše pečovatelská služba je tu i pro Vás.

Naše pečovatelská služba je tu i pro Vás.

Charitní pečovatelská služba pomáhá lidem, kteří vlastními silami, nebo za pomoci rodiny nezvládají běžné činnosti ve svém životě. Pečovatelská služba pomáhá seniorům, osobám se zdravotním postižením, ale taktéž i mladým lidem od 19 let, kteří se z důvodu zhoršeného zdravotního stavu nedokáží postarat sami o sebe (například měli úraz, autonehodu aj.).

V rámci služby poskytujeme taktéž zdravotní pomůcky. K dispozici máme posuvné podložky, polohovací hady, koupací vany, polohovací lůžka, antidekubitní matrace a další pomůcky, které Vám ulehčí péčí o Vaše blízké.

Víme, že dlouhodobá péče o blízkou osobu je velmi náročná a často i stresující. Naše pečovatelky mají dlouholetou praxi v péči o imobilní klienty, nemusíte se obávat požádat o pomoc či radu. Pokud to bude v našich silách, rádi Vám pomůžeme. Kontaktovat nás můžete v pracovních dnech od 7–15 hodin na tel. č. 731 489 675, tehdy prodiskutujeme Vaši situaci a budeme společně hledat řešení. Na péči o Vašeho blízkého nemusíte zůstat sami.

Vše dobré do dalších dnů Vám přeje  

Mgr. Monika Rojčíková, vedoucí Charitní pečovatelské služby.

Tříkrálová sbírka 2021
Podpořte nás
 

Podpořte nás, když nakupujete!

 

Přidali jsme se do projektu GIVT.cz. Pokud nakupujete na internetu – od svetru, přes parfém, televizor, dovolenou a nebo si objednáváte jídlo domů – můžete nám pomoci.