Benefiční závod

14. 07. 2019

12:00 hod. 

Mariánské náměstí

PŘIJĎTE NÁS PODPOŘIT!

Léto u Rafaela

Nevíte co o prázdninách? Přijďte k nám. 

Přihlaste se zde.

Charitní dveře dokořán

V plném proudu!

Těšíme se na Vás!

 

Veřejná sbírka

Pomáhat může každý, i ty.

Je to tady – stěhujeme se!

Pozor, pozor!

Jak již všichni víte, dokončujeme rekonstrukci na adrese Bukovecká 479, konkrétně v přízemí pod novou hudební školou. Tímto Vám sdělujeme, že Charita Jablunkov, přesněji Denní stacionář svatého Josefa se STĚHUJE!

Předpokládaný termín stěhování je mezi 9. 12. a 15. 12. 2016. Změny nastávají také pro klienty BEZPLATNÉ PRÁVNÍ PORADNY, která bude taktéž provozována v nových prostorách stacionáře. Konkrétní termín, od kdy se rozběhne provoz na Bukovecké, ještě není znám, proto Vás prosíme o trpělivost a všímavost. O aktuálním dění Vás budeme co nejdříve informovat prostřednictvím našich webových stránek a vyvěšením informací v charitních nástěnkách.

Poslední rozlučkovou akcí, kterou pořádáme ve stávajících prostorách stacionáře na ulici Bezručova 130, bude tradiční Předvánoční prodejní výstava. Z důvodu stěhování bude pouze jednodenní a proběhne ve čtvrtek 8. 12. 2016. Přijměte tímto naše pozvání.

Mnozí z Vás se nás ptají, zda potřebujeme pomoct se stěhováním. Odpověď zní: Ano, budeme vděční za každého dobrovolníka. Je nutné, abychom se přestěhovali co nejrychleji, aby školka mohla upravovat prostory pro své účely. Pokud máte zájem pomoci, kontaktujte nás na tel: 733 581 485. Předem srdečně Pán Bůh zaplať za Vaši pomoc.

Chceme tímto znovu poděkovat všem, kteří nám pomohli upravit nové prostory stacionáře tak, aby jsme se mohli stěhovat. Jsou to především:

Moravskoslezský kraj

Město Jablunkov

TS technické služby Jablunkov

Firma Okna Niedoba

Společnost HAMROZI s.r.o.

Firma "Meble Moroszczuk"

SilesNet

dárci Tříkrálové sbírky 2016

DĚKUJEME

pracovníci Charity Jablunkov

Tříkrálová sbírka 2019
Podpořte nás
 

KLUB PŘÁTEL CHARITY JABLUNKOV

 
 

Podpořte nás, když nakupujete!

 

Přidali jsme se do projektu GIVT.cz. Pokud nakupujete na internetu – od svetru, přes parfém, televizor, dovolenou a nebo si objednáváte jídlo domů – můžete nám pomoci.