Veřejná sbírka

Pomáhat může každý, i ty.

Úspěšný projekt pro Charitní pečovatelskou službu!

Hezký den.

Chceme se s Vámi podělit o jednu krásnou zprávu.

Tým pracovníků Charity Jablunkov se posledního půl roku velmi snažil aby získal prostředky na nákup potřebných automoilů pro naši pečovatelskou službu. A jak to dopadlo? Čtěte dál...

 

 

 

 

Náš projekt byl doporučen, byl podpořen, můžeme začít realizaci. Co to znamená? Další koloběh práce... ale my máme radost, protože díky evropským fondům, můžeme rozšířit naši pečovatelskou službu i do okolních 12 obcí, kam bychom bez automobilů nedali ani ránu...

A vlastně o jaký projekt se jadná? Kdo nám dá peníze? A kolik peněz?

Celý projekt musíme předfinancovat, ale pokud neuděláme žádnou chybu, budeme podpořeni 95% z celkových nákladů... Je to neuvěřitelné, ale je to tak.

Děkujeme všem kdo na nás mysleli a modlili se za to aby projekt vyšel... Teď ještě prosíme o podporu při realizaci... Nebude to snadné, ale my se nevzdáváme.

DĚKUJEME TÍMTO MINISTERSTVU PRO MÍSTNÍ ROZVOJ A EVROPSKÉ UNII za možnost zkvalitnit a rozšířit naši peočvatelskou službu. Díky!

Název a cíl projektu:

Projekt MOBILITA SLUŽEB CHARITY JABLUNKOV je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem je zvýšení kvality a dostupnosti služeb vedoucí k sociální inkluzi, zkvalitnění veřejných služeb a podmínek života pro obyvatele našeho regionu, především zajištění a rozšíření dostupnosti pečovatelské služby pro stávající i nové zájemce o službu.

auta loga

Tříkrálová sbírka 2019
Podpořte nás
 

KLUB PŘÁTEL CHARITY JABLUNKOV

 
 

Podpořte nás, když nakupujete!

 

Přidali jsme se do projektu GIVT.cz. Pokud nakupujete na internetu – od svetru, přes parfém, televizor, dovolenou a nebo si objednáváte jídlo domů – můžete nám pomoci.