Veřejná sbírka

Pomáhat může každý, i ty.

Slavnostní otevření Centra pomoci sv. Rafaela

Slavnostní otevření Centra pomoci sv. Rafaela

Zahájení letošního Týdne sociálních služeb bylo věnováno klientům a pracovníkům všech sociálních služeb na Jablunkovsku, kterým jsme vyprošovali Boží požehnání při mši sv. v jablunkovském Starém klášteře. Další pondělní program byl určen rodinám. Slavnostně jsme otevřeli charitní Centrum pomoci sv. Rafaela.

Centrum pomoci sv. Rafaela slouží potřebným rodinám i jednotlivcům z regionu Jablunkovska. Slavnostní otevření byla tedy akce pro celé rodiny. Děti si užily skákací hrad, rodiče, hosté a zástupci města si užili krásný operní zpěv. Všichni si vychutnali výtečné občerstvení. Prostory byly vysvěceny a všichni zúčastnění si je mohli prohlédnout. Nejen prohlédnout, ale mohli si také za dobrovolný dar odnést nějaké oblečení z šatníku, jež je součástí Centra. Dary podpoří provoz této služby, která není registrovanou sociální službou. Není tedy dotována státem a její provoz je zajišťován z darů. Uvítáme tedy Vaši pomoc, ne jen finanční, ale také materiální a dobrovolnickou. Jak zaznělo během slavnostního otevření, "všichni máme co nabídnout v pomoci druhým. Můžeme to tedy učinit i prostřednictvím zapojení se do této charitní služby. Všichni se můžeme v životě ocitnout v těžké situaci, kdy budeme potřebovat něčí pomoc a podporu. Toto je tedy cílem Centra pomoci sv. Rafaela. Provést člověka nebo celou rodinu těžkým obdobím, pomoci tak, jak je třeba, aby situaci zvládli a mohli dál kráčet životem..."

Můžete si také prohlédnout fotogalerii z tohoto krásného prvního dne letošního Týdne sociálních služeb. Těšíme se na setkání s Vámi při besedách a dalším programu celého týdne.

pracovníci Charity Jablunkov

Související akce

Týden sociálních služeb 2015 (5. 10. 2015, 15:00 — 9. 10. 2015, 18:00)

Související články

Tříkrálová sbírka 2019
Podpořte nás
 

KLUB PŘÁTEL CHARITY JABLUNKOV

 
 

Podpořte nás, když nakupujete!

 

Přidali jsme se do projektu GIVT.cz. Pokud nakupujete na internetu – od svetru, přes parfém, televizor, dovolenou a nebo si objednáváte jídlo domů – můžete nám pomoci.