Děkujeme!!!

Grant 100.000 Kč na elektrokola a polohovací postele!

Veřejná sbírka

Pomáhat může každý, pomáhat můžem všem.

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK

Organizace: Charita Jablunkov
Místo výkonu: Jablunkov a okolní obce
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: 1. září
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Mgr. Lucie Szotkowská

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ na pozici: SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK v Charitní pečovatelské službě

Nástup září 2020, nebo dle dohody.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

Jedná se zejména o práci se seniory a lidmi se zdravotním postižením a jejich rodinami; sociální šetření u zájemců/klientů služby, zavádění služby u nových klientů, zpracovávání dokumentace související s poskytováním služby, podílení se na tvorbě postupů práce dle standardů kvality, základní poradenství, jednání s rodinou klientů a různými institucemi, statistické vykazování a další nezbytná administrativa související se zajištěním sociální služby, částečně i přímá péče o uživatele služeb - tzn. poskytování pečovatelských úkonů.

POŽADUJEME:

  • Vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách § 110 (tj. dokončená VŠ nebo VOŠ v oborech: sociální práce, sociální politika, sociální pedagogika, sociální péče)
  • Znalost zákona č. 108/2006 Sb., orientace v problematice sociálních služeb a metodice jejich poskytování (standardy kvality soc.sl.)
  • Morální a trestní bezúhonnost
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti, ochotu se dále vzdělávat
  • Schopnost navazovat vztah v profesionálních hranicích, odolnost vůči stresu
  • Ztotožnění se s posláním Charity a jejími hodnotami (Etický kodex Charity ČR)
  • Respektování křesťanského pohledu na svět a na člověka
  • Schopnost samostatné a zodpovědné práce, schopnost práce v týmu
  • Spolehlivost, časovou flexibilitu, pružnost
  • Aktivní práci na PC (Microsoft Office, Internet, MS Outlook, ochotu učit se pracovat v novém programu)
  • Řidičské oprávnění sk. B - aktivní řidič/ka - podmínkou

NABÍZÍME:

  • Hlavní pracovní poměr, úvazek 0,5 až 1 (20-37,5 hod. týdně, dle dohody)
  • Bonusy: stravenky v hodnotě 90 Kč, 25 dní dovolené, duchovní a týmové akce
  • Flexibilní formu zaměstnání, pružná pracovní doba
  • Příjemné pracovní prostředí a práci v malé organizaci
  • Možnost odborného růstu, supervizi, metodické vedení, duchovní vedení
  • Možnost seberealizace a smysluplné práce, sebevzdělávání
  • Práci v organizaci s křesťanskou spiritualitou
Životopis doručte osobně, e-mailem nebo poštou na adresu Charity Jablunkov, nejpozději do čtvrtku 20. 08. 2020. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Těšíme se na setkání s Vámi.

Mgr. Lucie Szotkowská, 733 755 843, reditel@jablunkov.charita.cz

Inzerát ke stažení zde: Výběrové řízení - sociální pracovník 2020.

Tříkrálová sbírka 2020
Podpořte nás

KLUB PŘÁTEL CHARITY JABLUNKOV

Podpořte nás, když nakupujete!

Přidali jsme se do projektu GIVT.cz. Pokud nakupujete na internetu – od svetru, přes parfém, televizor, dovolenou a nebo si objednáváte jídlo domů – můžete nám pomoci.